O Nas

Firma Sławex P.P.H.U.

Została założona w 1991roku .Od tamtej pory świadczymy w pełni profesjonalne usługi mechaniczne. Mechanika samochodowa to nie tylko nasz biznes ale i zamiłowanie to co robimy wykonujemy z pasja i rzetelnością tak aby nasz klient był zadowolony a powierzone nam auto traktujemy jak swoje ,zdobyte doświadczenie w tym okresie jest gwarancją naszego profesjonalizmu.

Jednym z naszych atutów jest to, że oprócz Auto Serwisu Sławex prowadzimy również Okręgową Stację Kontroli Pojazdów oraz współpracujemy bezpośrednio z dużymi hurtowniami części zamiennych co pozwala nam zaoferować państwu atrakcyjne ceny na części zamienne.

Dobry Auto Serwis musi wyróżniać się kompleksowością usług, która jest niezbędna do usunięcia wszystkich usterek to właśnie oferujemy.

Od 2018 r. należymy do elity sieci serwisowych w Polsce czyli do Q-SERVICE

Nasi pracownicy to wyszkolona profesjonalna kadra z wieloletnim doświadczeniem Uczestniczymy systematycznie w cyklach szkoleń dotyczących najnowszych rozwiązań stosowanych w nowoczesnych autach.

Stawiając na jakość obsługi, oraz jakość wykonywanych napraw i stosowanie markowych części zamiennych udało nam się pozyskać duże firmy flotowe jak również dużą rzesze klientów indywidualnych którzy serwisują u nas swoja auta od lat .

Zapraszamy do zapoznania się z szczegółowa ofertą na naszej stronie

                                                                           Pozdrawiamy Serdecznie

Team Autoserwis Sławex

Szanowni Klienci,

Informujemy, że Auto Serwis Sławex  będzie nieczynny w dniach 2 maja (czwartek) oraz 4 maja 2024.


Stacja Diagnostyczna  będzie czynna. 

02-05-2024 od 07:00 do 15:00

04-05-2024 od 08:00 do 14:00


Życzymy udanego weekendu majowego i zapraszamy do kontaktu po majówce! 🌼🔧

×

Witaj!

 

Porozmawiaj z Nami !!!   

×